Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, MANŞET, SİYASET 30 Kasım 2023

Gökhan Hacıoğlu Meclise Aday

İYİ Parti Arnavutköy’ün emektarlarından iş insanı Gökhan Hacıoğlu Arnavutköy Belediye Meclis Üyeliği için başvurusunu gerçekleştirdi.

İYİ Parti Arnavutköy İlçe Başkanlığına müracaatını gerçekleştiren Hacıoğlu’nun başvurusunu İlçe Başkanı Tuncay Aktürk aldı. İYİ Parti Arnavutköy Belediye Başkan Adayı İsmail Yaşar’da hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


Gökhan Hacıoğlu bir açıklama yaparak, “5 yıldır emek verdiğim partimden bugün meclis üyesi adaylığı için başvurumu yaptım. Belediye Başkan adayımız İsmail Yaşar ve ilçe başkanımız Tuncay Aktürk ile birlikte çalışarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Tuncay Aktürk ise, “Gökhan Beyle birlikte uzun zamandır çalışıyoruz. Kendisi yol arkadaşımız, dava arkadaşımız. 22 Aralık’a kadar başvurularımız devam ediyor. İYİ Parti’ye gönül vermiş vatandaşlarımızı ve tüm Arnavutköy halkını bekliyoruz. Arnavutköy’e faydalı olan tüm arkadaşları değerlendireceğiz” diye konuştu.

Gökhan Hacıoğlu Kimdir?
Kars Büyükboğatepe köyünde 1973 yılında dünyaya gelen Gökhan Hacıoğlu, eğitimini Kars’ta tamamladı. 1991 yılında İstanbul’a gelen Hacıoğlu, elektrik teknisyenliği ile ilgili çeşitli eğitimlere katıldı ve 1991 – 1995 yılları arasında tecrübe edinmek amacıyla çeşitli işletmelerde çalıştı.
1995 yılında Beylikdüzü’nde 3 arkadaş elektrik sektörü üzerine bir firma kurdu. Gökhan Hacıoğlu, 1997 yılında kendisine ait olan Onur Elektrik Limited Şirketi’nin temellerini attı ve 14 yıl sonra Onur Elektrik iştiraki olan Onur Isıl İşlem Sanayi Limited Şirketi’ni kurdu. Kısa zamanda adından söz ettiren Onur Elektrik Limited Şirketi ve Onur Isıl İşlem Sanayi Limited Şirketi, Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışmaktadır.
2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi adaylığı ile siyasete adım attı. İYİ Parti Arnavutköy İlçe Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. 2020 yılında ise İYİ Parti İstanbul İl Yöneticiliği görevine seçilen Hacıoğlu, birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevlerde bulundu. Halen Arnavutköy Kars, Ardahan, Iğdır (KAIDER) Derneği Başkan Yardımcılığı görevine devam eden Hacıoğlu, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba